041/557 44 32
0910 785 777

Jedinečná príležitosť užiť si súľovskú prírodu!

Príďte nás navštíviť a presvedčte sa
o našich kvalitných ubytovacích
a stravovacích službách. 

Stravovanie

Ponúkame Vám domáce čerstvo zhotovené špeciality z našej kuchyne, ktoré sú pre Vás pripravované s láskou a z kvalitných surovín. V prípade pobytu s polpenziou máte v cene pobytu zahrnuté raňajky a večeru. Samozrejmosťou je príprava jedla na základe Vašich špeciálnych zdravotných a diétnych požiadaviek. Máme skúsenosti s prípravou bezlepkovej, bezlaktózovej a inej diétnej stravy. 

V prípade usporiadania svadobnej hostiny, oslavy jubilea, či inej špeciálnej udalosti na Chate Súľov je samozrejmosťou vypracovanie celkového menu na základe Vašich požiadaviek, chutí, počtu hostí a povahy hostiny. 

Počas turistickej sezóny ponúkame návštevníkom a turistom denné menu pozostávajúce z polievky a niekoľkých hlavných jedál, z ktorých si možno vybrať podľa svojej chuti.

Návštevníci Chaty Súľov môžu tiež využiť možnosť posedenia pri vonkajšom krbe, kde Vám radi pripravíme opekačku či grilovačku mäsových, rybacích a zeleninových špecialít.

Okrem ponuky našej kuchyne môžu návštevníci Chaty Súľov využiť tiež ponuku nášho baru. Na výber máme kvalitnú kávu pripravovanú profesionálnym kávovarom, rôzne druhy čajov, nealkoholických a alkoholických nápojov. Počas hlavnej turistickej sezóny ponúkame tiež čapované pivo a kofolu.

Cenník stravovacích služieb pre ubytovaných hostí:
Raňajky:  4€ / osoba
Obed:  7€ / osoba
Večera:  7€ / osoba

Polpenzia (raňajky + večera): 11€ / osoba
Plná penzia (raňajky + obed + večera): 18€ / osoba

Ceny sú uvedené s DPH.
Platba možná len v hotovosti.
Chata Súľov © 2015 Všetky práva vyhradené | INCUBEMEDIA  tvorba webových stránok